Forum Forum Rolkarzy Chorzowskiego Parku WPKiW Strona Główna Forum Rolkarzy Chorzowskiego Parku WPKiW
__________OOOO____OOOO_______________________________________
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chciałam się przywitać...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Rolkarzy Chorzowskiego Parku WPKiW Strona Główna -> Spotkania, Zloty, Imprezy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nikita




Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 20:53, 30 Sie 2007    Temat postu: Chciałam się przywitać...

Chciałam się przywitać jako nowa członkini, aczkolwiek nie znalazłam odpowiedniego miejsca na forum. Wybrałam więc to. Tak więc: jestem Nikita i zamówiłam sobie właśnie nowe role. Next week będę już jeździć (miałam przerwę z powodu wypadku - właśnie na rolach). Chętnie się przyłączę do grupy, bo lubię się integrować Very Happy. Pozdrawiam i do zobaczenia!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pepe




Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 61
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią 8:29, 31 Sie 2007    Temat postu:

Witaj w klubie Smile

pepe


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DarK
Administrator



Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 324
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 17 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Śro 22:22, 05 Wrz 2007    Temat postu:

Witamy na forum Smile
Faktycznie nie ma tu specjalnego miejsca na powitania - wynika to pewnie z tego, że tu odwrotnie niż na innych forach większość forumowiczów poznaje się w "realu" czyli w parq .. ale widzę, że sobie świetnie poradziłaś i wirtualne miejsce też już jest Smile
Twój temat "Chciałam się przywitać.." pozwolę sobie "przykleić " żeby inni nie mieli już takich problemów..
No i cóż, do zobaczenia na rolach w parku Smile
pzdr
darek


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nelchael




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 36
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto 16:33, 18 Wrz 2007    Temat postu: z takaą pewną nieśmiałością

..a tez sie przyWitam.. jestem z Dabrowy Gorniczej,,,bylem juz w parku ale noca i o dziwo nikogo nie bylo Shocked

w u mnie tez mozna cos tam pojezdzic kolo zbiornika Pogoria IV jest fajna trasa nawet widokowa ;] raczej do jazdy szybkiej choc mozna sobie poradzic tez z kubeczkami jak ktos chce..ale miejesce urokliwe ;]..a moze ktos jest z D.G. chetnie poznam i na rolle sie wybiore..moze sie czegos w koncu naucze Confused

pozdrO to @LL


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzegorz




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Śro 12:35, 26 Wrz 2007    Temat postu: Pierwszy post - uzyskanie świadomości :)

Hey, witam wszystkich na forum. Poznałem już kilka osób w WPKiW jest w porządku. Zapowiada się fajne rolkowanie... Jest kilka fajnych tras i miejsc do jazdy i uzupełniania płynów. W zasadzie do wyboru do koloru, chociaż afalt w niektórych rejonach daje się we znaki. Szkoda tylko, że sezon już się kończy. To już chyba ostatnie chwile żeby pojeździć, choć i to już ciężko - teraz 11 st. C (sic!), a jeszcze wczoraj grzało . Trzeba będzie coś wymyślić na deszczową jesień; i zimę. No nic; jeszcze raz WITAM i do zobaczenia na trasie północ-południe/wschód-zachód...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DarK
Administrator



Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 324
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 17 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Śro 13:57, 26 Wrz 2007    Temat postu:

hejka
Witamy na forum, wczoraj faktycznie było cieplutko i szkoda , że nie byłes bo poznałbyś kolejnych kilku rolkarzy..
Ale mamy jeszcze przed sobą piękną złotą polska jesień.. więc myślę, że jeszcze nie raz bedzie okazja pośmigać Smile

pzdr
i do zobaczonka w parq
darek


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacek_8




Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Busko-Zdrój

PostWysłany: Pon 18:25, 01 Paź 2007    Temat postu:

To wypada się też przywitać!
Szacunek dla wszystkich rolkarzy z WPKiW.

Jestem z pobliskiego Buska-Zdroju. Zajmujemy się od pewnego czasu z ziomami z naszej dzielnicy Nadole wyłącznie ciupaniem w in-line skater hockey. Niebawem przedstawię Wam naszą stronę www, która właśnie się tworzy.
Szukamy kontaktów z takimi jak my i zapraszamy na sparingi do naszego gościnnego miasta. Gramy na hali 36x18m z bandami i parkietem oraz z bramkami hokejowymi. Jest możliwość rozegrania sparingów w każde niedzielne przedpołudnie.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Rolkarzy Chorzowskiego Parku WPKiW Strona Główna -> Spotkania, Zloty, Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin